| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

sovice, já mám takový pocit, že o manželství pro všechny se vyloženě hlasitě mlčí - vláda se bojí, že ke všem těm nepopulárním rozhodnutím, co k ničemu moc nevedou, je to další příliš kontroverzní téma, kde by ztratili spoustu bodů... bohužel ti odpůrci jsou výrazně hlučná menšina, co ukřičí i většinu... a nerozhodní se pak přikloní k té menšině taky... chtělo by to asi větší osvětu především pro hlasy typu "ať si mají rovnoprávný svazek, ale nesmí se to jmenovat manželství" ~:(
jinak z této vlády jsem zklamaná velmi, jak jsem se radovala po volbách z neúspěchu čssd a ksčm a opatrně vyhlížela, jak si povede koalice, tak mám dojem, že příští volby asi opláču... ta ne/komunikace je příšerná, ani dobré kroky, co podniknou, nedokážou komunikovat, viz třeba vynaložené prostředky na armádu... přitom tam je to čistě o tom najmout si nějakého toho pr experta, nenechávat za sebe mluvit lidi, co neumí argumentovat...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.