| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všem v životě jsem vždycky pomáhal za cenu vlastní újmy. Myslíš, že mne bavilo x let chodit uklízet a organizovat být psychicky nemocné mamce,která nenáviděla mojí ženu v době kdy jsem na víkend přiletěl z práce do Prahy. Jenže by jinak umřela ve sr..ách. Doslova. Pečovatelská služba odmítala pomoct.

Myslíš, že byla zábava doučovat syna na přijímačky na 8lG. Probírat s ním všechno doma znovu, protože těžké ADHD.

Myslíš, že je jednoduché ho poslouchat, jak má v práci problémy, protože byrokrati a politici si hází klacky pod nohy atd.?

Myslíš, že bylo jednoduché s dcerou jezdit 4x do roka na chirurgii a zároveň ji kvůli poruše imunity občas zachraňovat život.

Pomáhat jim, aby i při těch poruchách mohli vystudovat (když na to jinak měli?)

A ano, můj život a zdraví to odnesly, prodal jsem je za pomoc i za plat, z něhož jsme mohli koupit z nuly byt.

A tohle všechno je hotový a pomalu by mi nevadilo se uklidit do rakve. Svůj úkol jsem splnil.

Ale třeba tu bude ještě něco zajímavého...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.