| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, otázka zněla, která z těch dvou žen je atraktivnější.~:-D

A s dovolením, k veselým charismatickým pohledným ženám chlapi právě utíkají, pokud doma mají frustrovanou hádavou ženu, která o sebe a o vztah nedbá~d~ Tyhle ženy chlapi zbožňují, cítí se vedle nich dobře, čerpají z její energie nějakou energii i pro sebe.

Já nevím, jestli řešením je, aby dablju kompletně změnila své nastavení~d~ To se má překabátit?

Nějaká zpětná vazba ano, přiznat svůj díl zodpovědnosti na problému, sáhnout si do svědomí, to ano.

Jejich problémem asi je, že spolu moc nekomunikují, po prvotním výbuchu, kdy se omluvil, si domluvili nějaká pravidla - a dál se k tomu zřejmě nevracejí - jenže ona potřebuje o té nevěře mluvit, asi se potřebuje ještě pohádat, vybrečet se, vykřičet, jak ji to ranilo, chce odpovědi na ty nejcitlivější otázky, jako třeba: "V čem byla tolik lepší než já? Co ti dala, co jsem ti po dohodě nemohla dát já?"~d~

Ona si tím laškováním chtěla ověřit, jestli mu na ní vlastně záleží - a zjistila, že ano, že se ho to sakra dotklo, není k tomu lhostejný~5~. Bylo to možná méně šťastné, netaktické, ale já ji lidsky chápu a její zlatouš to zvládne~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.