| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dablju, píšeš "když mi na rovinu řekl, že ho sex nějak už nebaví" - to mi zní jako výmluva, která může souviset z poruchami erekce nebo prostě slabším libidem, což souvisí s věkem a úbytkem testosteronu. Ovšem chlap k tomu poví "že ho to nějak už nebaví", což je fakt prima (ironicky) pro jeho ženu - co má jako dělat? Má hledat sex jinde? Má se v posteli víc snažit? Má rezignovat na intimní život?~7~

Je možné, že si nevěrou řešil tento druh problému, pro muže nejcitlivější.~d~, přitom ale v ničem neselhávají víc, než ve věcném řešení. Bohužel debilně nejdříve zkusí, jestli jinde "pšenka víc pokvete"~d~ Dablju, třeba se naprosto pletu, ale tohle mě k tomu čistě spontánně napadlo.~d~

Píšeš, že jste byli jako kamarádi v jednom bytě. To mi nepřijde jako nuda. To je prostě manželé mínus sex rovná se kamarádi. To je pořád něco, co některá manželství po 30 letech nemá - někdy je zřejmé (a oba takto referují), že si nemají pomalu co říct, a intimně nežijí už spoustu let~d~ Někdy je evidentní, že se i docela nenávidí, nekomunikují spolu - prostě mají společné děti a společný majetek a takto plují životem.~7~

Nedivím se ti, že ses odstěhovala z ložnice kvůli manželovi chrápání. Já to kdysi udělala taky, ty decibely se nedaly vydržet. A manžel se taky zlobil. Jenomže jsme zjistili, že má spánkovou apnoe a že mu už téměř jde o život (vysoký tlak, neskutečná spánková deprivace, hodnoty ze spánkové laboratoře byly alarmující). Fakt jsem se hrozně bála. Dneska s dýchacím přístrojem je to zase jiný člověk, krevní tlak je v pořádku, skóre spánku výborné, celková psychická odolnost zase v pořádku. A chrápat s tím "dýchacím chobotem" nejde.~:-D

Hele, třeba se úplně pletu, ale jeho malý zájem o intimnosti může souviset i s tímto~d~ Nemusíš na vině být ty a tvůj přístup, ani nemusel být nevěrný z velkého okouzlení. To jsou všechno ale otázky, které ti musí zodpovědět on~d~ Já jen házím od boku, co mě napadlo "na první dobrou". Kdyby to náhodou byla pravda, nebude o tom chtít mluvit a bude kličkovat (chlapi to fakt neumí), buď případně trpělivá~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.