| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čumčo, zase jsi trefila hřebíček na hlavičku..je to přesně tak, navíc má rád pivo po práci, takže to je zabiják sexu..a já to prostě dál neřešila, měla jsem se víc snažit, víc o tom mluvit atd..jinak máme pár společných zájmů, občas hory , výlety,ale jako bys jela s kámošem, postupně mě po té prdeli ani neplácl😆 , začíná to být malinko lepší,ale musím se stále držet toho ,abych nevyčítala.. včera jsem to zase trochu posr..a hned jsme ochladli..psychouš mi řekl..nevracet se už k tomu, pokud je řečeno vše..
jinak bude uhýbat a uhýbat až zmizí za rohem( psychiatr má stejnou zkušenost se sebou..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.