| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete, to jsou zlatá slova... Já jsem z Duchcova a to co se stalo z mého města je naprostá katastrofa, jenže to vidíme jen my, kdo mají osobní zkušenost.
Nejsem a nebudu rasista, Romové žili v mém rodném městě už od konce čtyřicátých let po odsunu Němců, tvořících cca 50% původních obyvatel. Ale tenkrát se s nimi nebo vedle nich žít dalo, posledních víc než dvacet let to fakt nejde, strašně se změnili. Jako dítě jsem přestala chodit do hudebky, protože tenkrát byla v části města kde jich bylo víc a brali (a vzali) mi kytaru, pak už jsem se tam bála - hudebku časem přestěhovali. Desetiletému synovci v Teplicích vzali cca třeťáci z ruky hodinky a tenisovou raketu, atd.
Nikdo z naší rodiny už tam nebydlí, (naštěstí jsme dům včas prodali), ale cestu na hřbitov za předky vždycky obrečím. Ale kdo to nezažil na vlastní kůži, neuvěří. Konec konců M. Kocáb blahé paměti chtěl jako ochránce lidských práv na čas bydlet v Mostě nebo Janově, ale po návštěvě lokality ho to přešlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.