| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lelo určitě si napiš Ježíškovi:-). Šperků mám pár, něco zděděného, kupodivu moji předci měli nadčasový vkus, snubák, pár prstýnků, nosím ale jen jeden (resp. tu a tam vyměním), asi tři řetízky, zhruba pět zlatých a stříbrných starožitných náramků a pár přívěsků. Můžu nosit jen hodně kvalitní zlato v uších a opět jsem ztratila náušnici, teda asi 4 roky zpět, takže naušnic mám několik párů swarovského a podobně ale s těmi max půl dne a pak léčím uši - nějak mi to za to už nestojí. Jinak miluju náramky a brože, hlavně na těch ujíždím a je jedno, jestli je to zlato s granátem, stříbro s jantarem, noname kov se sklíčky ve tvaru brouka, laserová vypalovačka, upletená čepička nebo 3D tisk. Ale je fakt, že po covidu (u mě to bylo i před ním, ale tam "bylo dokonáno") už poměrně málo chodím mezi lidi, MM už odmítá chodit tancovat, takže plesové róby jsou pasé, do divadla spíš u nás v kulturáku nebo ve městě kde se hraje v kině. Takže se šperkovnicí si tu a tam hrají vnuci a začínám rozdávat. A když jsem se koukala na - krásné - šperky Jitky Kudláčkové, možná bych mohla pouvažovat, jestli některé z těch, které já neužiu neudělají radost někomu jinému a já nebudu mít příspěvek na cestování nebo nové projekty na zahradě:-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.