| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fern my jsme spolu skončili doma v rámci covidu a já jsem (asi i tady) vyhlašovala, že už to tak chci nechat. Pak se situace otočila a já se nechala ukecat, že nastoupím na úvazek do školy a strašně to dře. Už jsem opravdu byla nastavená "na důchod", zatím tedy hlavně ve smyslu nemuset vstávat na budík a nemuset pravidelně nikam chodit. Ano, když jsme byli s manželem rok a půl spolu doma, zařídila jsem si ještě jednu pracovnu a manžela se snažila alespoň jednou za měsíc vytlačit na víkend z baráku, protože jsem chtěla být v domě alespoň občas úplně sama ale jinak to šlo překvapivě splavně. Teď dělám nějaká opatření a doufám, že od nového roku to zase bude lepší, operativu s lidma by měl přebrat někdo nový a já budu dál účtovat klidně v pyžamu, když se mi bude chtít:-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.