| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Lítáme celý roky na jaře a/nebo na podzim."
- děláte to tak roky, ale zjevně to nic nemění na tom, že to tvému dítěti nevyhovuje

"V létě to necháváme pro ty, co "musej v létě". "
- pokud máte školou povinné dítě, tak vlastně patříte do skupiny "ti co musej v létěů

"Nevidím důvod někde se cpát v plné sezóně, nehledě na to, že lítáme tam, kde je v létě příliš horko a jaro nebo podzim je vhodnější."
- dost možná je čas na změnu destinace

"Naše dítě moře normálně velmi baví, je vodní po mně, v tom problém není."
- ok, tak jeďte během prázdnin a budete spokojení oba

"Nemyslím, že jsem méně důležitá, než dítě. "
- to jistě nejsi, ale prostě mi přijde jako úlet trvat na dovolené mimo prázdniny, přijdeš mi umanutá jako malé dítě

"Dřu jak kůň, dovolenou si zasloužím a moře k životu potřebuju. "
- tak si jeď k moři odpočinout o prázdninách, v čem je probůh problém?

"Myslím si, že dovolená u moře není žádný trest, neletíme na tři týdny."
- myslí si to také tvé dítě?

"Moje dítě ani nebývá nemocné - chybět týden není žádná tragédie, děti, co jsou náchylné k chorobám, zameškají podstatně víc."
- tvému dítěti asi přijde zbytečné, chybět týden když to není nutné

"Já teda koukám, kolik z vás tu má odpovědné děti, co se nechtěj ulejt ze školy k moři..."
- moje dítě také nechce jezdit mimo prázdniny, nechce si doplňovat učivo. Respektuji to a jezdíme na dovolenou během prázdnin

"Holt to dítě bude muset ještě pár let "vydržet" a "snášet" (chudák malý) exotické dovolené u moře... Od 15 ať si zůstane doma, když bude chtít."
- prosím tě, fakt by ti to něco udělalo, kdyby jsi na vlastní dítě vzala trochu ohled?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.