| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je přesně ten problém... na který se ptám.

Letos (teď) jsem ho ještě "přesvědčila" - samozřejmě - mohl si (v rámci limitů) vybrat, kam, konkrétní hotel, aby tam byly tobogány a tak... viděl fotky z hotelu a už se těší...

Ale co když ho příště nepřemluvím? Já si fakt na 3 roky moře neodepřu a doma ho nechat nemůžu... Těžko můžeme letět s mužem a dítě nechat 75ti leté tchýni, bez řidičáku, nebo 23ti letému bráchovi... Já vím, že to přijde. Sama píšu, že já se kousla tak v 15... Rozhodně to nebude na sílu pak.

Celý rok se "obětuju" pro dítě a na dovolenou u moře prostě "mám nárok".

Není září, je listopad. Není v nové škole. Není v žádném "klíčovém ročníku". Má fakticky nulové absence, patří mezi nejlepší. Jeho "nechuť" skutečně přičítám spíš tomu věku, než čemukoli jinému. Vodu, wellnesy, tobogány, koupání - to miluje furt. On mi opravdu řekl, že chce být ve škole, což je pro mě naprosto nepochopitelné, ale jak vidím ze zdejší diskuse, není to výjimečné. Ale přemluvila jsem ho, takže letíme. Samozřejmě jsem ho ocenila, že má smysl pro zodpovědnost a že chce radši "pracovat", ale že týden u moře mu fakt nijak neublíží ~t~ (z hlediska plnění školních povinností). To, "nechci s mámou, je to trapný", tam ještě nejsme... To samozřejmě pak přebíjet nebudu, nehodlám hledět týden na kyselé pubertální obličeje...

Za týden budu už u moře ~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.