| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pročítám to tu až dnes a musím se Dari trochu zastat... To fakt vůbec nikdo neuvolňujete děti mimo prázdniny? Věřím, že určitě jsou děti, které chtějí být ve škole a nechtějí chybět - buď kvůli dodělávání školy, vlastní zodpovědnosti, nepříjemnému pocitu, když chybí, nebo kvůli kamarádům apod. Ale že je jich tolik mě tedy překvapuje... Vždyť jde o týden...!

Dari, radu nemám. Zatím toto (naštěstí) nemusím řešit. Naprosto rozumím tvým argumentům, proč nejedete v létě (a čím víc lidí takových bude, tím menší návaly budou v to léto, podle mého názoru je váš přístup a preference vlastně win i pro ty letní turisty, co jindy jet nemohou~d~). Nečetla jsem diskusi úplně celou a nějak jsem nepochytila, proč dítko jet nechce? Kvůli výuce, kamarádům a vztahům, sportu, nebo? Od toho bych se odpíchla. Snažila bych se vybrat termín, který je pro mě akceptovatelný (tj. třeba ten podzim) a v rámci něj pak vybrat termín s dítětem, který je pro něj nejlepší (např. jsou tam aspoň nějaké dny volna nebo je zrovna po čtvrtletí a nehrozí žádné testy a jejich dopisování později atd.) Dítě bych doma nenechala. A upřímně řečeno, v této chvíli si nedovedu představit ani 15leté dítě nechat samotné doma. Ale vím, že názory se v tomto posouvají, takže třeba tu za rok za dva budu psát v této věci jinak...

Na druhou stranu, jak jsi zmínila známé, že dítě nechtělo v prváku chybět na začátku školního roku, a tak jeli bez něj - tak to je pro mě také z jiného vesmíru. Nejen to, plánovat dítěti na takovou chvíli dovolenou a divit se, že nechce, ale i odjet v takovou chvíli bez něj. Moje náctileté dítě nastupuje do prváku na novou školu a já v těch dnech odjedu na dovolenou?? Jako já vím, že nenastupuje do školky a nepotřebuje tam vodit za ručičku, ale prostě tohle mám fakt nastavené jinak. Přijde mi samozřejmé být v takové chvíli doma s tím dítětem...~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.