| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když už bych to věděla, že se něco takového děje, tak bych to tedy řešila, ať už je zdroj informací jakýkoliv. To by mi případně bylo jedno, že se vztekne, že jsem něco zjistila na sociální síti. A řešila bych to i s ostatními rodiči. Druhá věc samozřejmě je, jak k tomu přistoupit, protože když se holky seknou, že just budou kouřit a pít, tak tomu těžko zabráníte. Určitě bych řešila, proč potřebujou dělat zrovna toto a nemůžou se věnovat jiné zábavě (i kdyby to mělo být courání po obchoďáku nebo sezení s bezednou skleničkou v KFC). A holt bych se snažila mít větší kontrolu nad volným časem svého dítěte, protože stejně jako dalším mi přijde fakt zvláštní, že dítě pravidelně pije a kouří a ty to zjistíš ze sociálních sítí? Cigarety prostě cítit jsou (ledaže tedy taky kouříš), alkohol tedy asi zamaskovat jde, když není úplně našrot a zaleze do svého pokoje (taky se mi to podařilo, když se to asi 2-3x stalo, ovšem to nám bylo třeba 16-17)
Syn měl taky spolužáky, co pili už na nižším gymnáziu (z velmi "dobrých rodin", ale asi jim to přišlo nějak zajímavé a vzájemně se hecovali), ti tedy snad i přišli opakovaně opilí do školy (pili už ráno) a chovali se dost hrozně, pak s tím tedy myslím skončili - tuším, že při přechodu na vyšší gympl jim rodiče (minimálně jeden z nich je advokát) vysvětlili, že teď už poletí ze školy, až se to stane příště a nějak se potom srovnali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.