| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S těmi nákupy v zahraničí, nevím co dělám špatně, mně to tam tak levné nepřijde.
Jasně, když kupuju kozí sýr, nějaké specifické sušené šunky, čerstvé krevety, dostanu se na lepší cenu. Stejně tak sem tam něco, třeba sklenici protlaku nebo 3/4 kila fazolí v plechovce pod Euro, možná nějaký kýbl té nejlevnější zmrzliny.
Ale většina věcí mi přijde v zahraničí dražší, takové ty obyčejné věci - brambory, cibule, ovoce, zelenina, většina z toho je mnohem dražší. Okurka hadovka spíš přes euro, někdy 95 centů, ale rozhodně ne 9,90 ani 19,90.
Projela jsem letos půlku Francie, pár dní byla v Rakousku i v Německu, běžně si vaříme sami a rozhodně nemůžu říct, že jsme nějak na jídle ušetřili, to ani omylem. Spíš že jsme si za o trochu dražší peníze jedli výborně, protože rozdíl vidím hlavně v kvalitě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.