| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svatomartinský oběd byl jedním na které jsem přitáhla posledních pár let celou rodinu, ať už jsem vařila, nebo objednala jídlo. Loni nám do toho "hodila vidle" dcera, 11.11. se vdávala, brala s Martina. Takže loni bylo sice 80 porcí husy a potkali jsme se ve 100 lidech, ale mladí tím pádem zavedli svoji tradici a v sobotu ráno odjíždí na stejné místo, jako ráno po svatbě. A já jsem nějak pozapomněla, navíc v sobotu jsem celý den na akci zcela jiného druhu. Minulý víkend jme měli pro oddílové děti víkendovku, v neděli odpoledne jsem přejížděla na konferenci a od středy dodělávám resty vzniklé dvěma dny "volna". Takže až jsem našla tuhle diskusi, volala jsem manželovi, ať koupí kus husy nebo kachní prsa, ale jen pro nás dva, neděli musím dát odpočinkovou. Druhá varianta je jít s omladinou v sobotu někam na večeři, ale netuším, jestli už na objednání menu není pozdě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.