| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huso ~t~

Já nevím, jestli si děláš srandu,ale mě by tohle zabilo!!~:-D
Z tvýho seznamu jsem snad nic nedělala. Pleny jsem vytáhla ze šuplíků, jednorázovky. Nežehlila jsem, neskládala nic. Vlastně jsem ani nekojila, byť jsem se zpočátku snažila. Nechodila jsem na procházky to jsem vydržela asi 14 dní, než jsem přišla na to,že když ho šoupnu ve fusaku na balkon, nadejchá se čerstvýho vzduchu ažaž, navíc tam pěkně spal. a já si mezitím mohla číst nebo lakovat nehty,třeba.-) Tatínkovi jsem nevařila vůbec nic, jelikož tatínek pracoval asi 1000 km daleko. Uklidila jsem jen na víkend, protože to přijel tatínek a chodilo se na výlety a do restaurací. Doma nám hrála cikánská hudba, protože manžel byl tenkrát zblázněnej do Věry Bílý,teda do její hudby:-) A já zas do Daniela Landy. takže taková zajímavá směsice:-)
Měli jsme tenkrát fakt antirežim a mně to strašně vyhovovalo.
Ale úplně takhle to šlo s prvním dítětem, ještě než začaly instituce a tak.
A špatný svědomí vůči prvnímu dítěti jsem měla spíš proto,že jsme se toho bohémskýho života,kterej nám oběma vyhovoval, museli dost vzdát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.