| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neznámá, manžel měl podobné představy (zděděné od jeho otce) o tom, jak co musí být např. u vývaru (kuřecí nebo slepičí vývar považoval za ošizený hovězí, což je vývar jedině srpávny a pravý) nebo řízku (opět uznával jen vepřové, kuřecí jsou šizené - o telecích se tedy nezmiňoval), ale po letech už s tím přestal a sní, co dostane. Akorát u řízků prudí, že mají být "pořádaně vyklepané", což je ideálně maso rozmlácené na tloušťku papíru a pak obalené. Odmítám to dělat, takže si to buď rozmlátí sám (obalují většinou děti) nebo má to, co udělám já ... Knedlíky tedy nemusí vůbec žádné, kromě chlupatých - obecně však taky víc uznává to, co se pracně vyrobí doma, než nějaké polotovary. Já tedy dělám knedlíky ze sáčku - houskové i bramborové, nám všem ostatním chutnají a úspora času je značná. Bramborový mi chutná i koupený hotový, ty napěněné houskové nemusím, to raději doma zvolím jinou přílohu (v hospodě tedy sním i ten napěněný).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.