| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak počítám, že chodíš na neurologii takže bych si vyžádala zprávu pro obvodního lékaře. Teď říkáš, že ráno nejsi schopná ničeho. Je tvůj obvodní lékař schopen poslat i elektronickou neschopenku? Co neplacené volno? Co naddelat si hodiny? Nebo jít na pozdější dobu do práce, když se ti udělá lépe a zůstat déle? Dcera má potvrzení od neurologie do školy a funguje to i na praxi omluví ji to. Já jsem řešila ten tinnitus a můj prakticky lékař mi cpal neschopenku pořád. Tak jistě když chlap zas bude ječet z čeho si myslím, že bude všechno platit a k tomu očekávat servis. To je mi už lepší v práci. Naštěstí teď nastavené léky zabírají tak to jakž takž už zvládám. Tím pádem i ty migrény dali pokoj. Zaručená léčba co působí na někoho nemusí jinému sednout vůbec. Takže pokud už delší dobu s tím léčíš asi na nic nového nepřijdeš. Zkusila bych pořešit tu práci. Nadhodit tu pracovní dobu. Zjistit jestli jde ten konkrétní den posunout nebo si naddelat ty hodiny do zásoby a z toho čerpat. Jestli si můžeš hodiny přesunout na další měsíc pozor někde to nejde. Zkusit se zeptat těch lékařů na tu neschopenku i když můj Dr zásadně na den nedává. Někde dává na tři dny u nás i týden problém rád dává na 14 dní. Nebo to neplacené volno. To jsem tak zjistila , že vadí nejmíň.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.