| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Okolíku, já jsem nechtěla

napřed jsem byla fakt naštvaná, a potom jsem si řekla, že pro maminku je největší trest to, že když se mnou nemluví, nemá informace o mojí rodině, a to ona fakt chce

klukům sice občas napsala, ale první měsíce asi ne, oni jsou v cizině, tady málokdy
nejmladší se omezil na pozdrav, manžel taky.
vlastně jsme jí to takto vraceli, možná je to blbý, ale neměli jsme sílu na nic víc, potřebovali jsme co nejvíc sil sami pro sebe

nejstarší syn se jí někdy na začátku prázdnin zeptal, proč se mnou vlastně nemluví, prý na to neuměla odpovědět
nebo nechtěla, asi si to pamatuje a možná i jí došlo, že to byla blbost

Syn to samozřejmě věděl

babička si pokazila vztah s vnuky, nejen se mnou


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.