| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, to chápu, že teď není kabelka Coccinelle na pořadu dne :) Ale oni je mají dlouuho, tak třeba na ni dočekáš :) Mně se tam kdysi strašně líbila trochu podobná té "Tvé", malá nude kabelčička/psaníčko, stála asi 3000, což pro mě za věc natolik zbytnou bylo prostě moc, ale oni ji měli pořád a pořád a tak dlouho, že jsem si ji pak mohla přát k narozeninám a to už mi přišlo akurátní :) Tak třeba Ti tam taky na nějakou příležitost počká, nebo budou mít ještě hezčí :)
A je fakt, že ji strašně užiju. Nejen to, že ji nosím do divadla, ale nosím ji normálně v denním provozu uvnitř většího zavazadla (občas si do práce beru buď velikou kabelku, nebo i batoh, když vím, že pak z Prahy potáhnu nákup nebo balík) a když třeba po práci před cestou domů chci někde zajít na výstavu apod., tak nechám batoh v šatně a vytáhnu tuhle kabelčičku a jdu s ní dovnitř. Umožňuje mi přecvakávat mezi "venkovankou s báglem" a "pražskou paničkou" ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.