| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, to je přesně vono...

Když musíš mít na míru, tak musíš - buď jde fakt o cenťáky nebo křivý zdi nebo nějaký výklenek, komín...

Když máš prostor, můžeš na segmentu ušetřit.

Ta synova kuchyň - to objednal muž, z toho e-shopu, že i s montáží. Nebyla jsem "doma". Přijel jeden montážník, že na to má jen ten jeden den. Odjel, kuchyň smonotaná tak ze 75%, blbě - muž mu to (k mé velké nelibosti) podepsal... Druhej den zavolal známýmu truhláři, ten přijel, přeskládal to, přemontoval, nechal uříznout novou pracovní desku a znovu nasadil (takže to stálo asi dalších 10 000 ), ale ta kuchyň neskutečně prokoukla. Blbý to asi je, mě moji první kuchyň z IKEA montoval tenkrát "hodinový manžel". Tuhle teda známý truhlář, nenadával (nebo teda určitě ne přede mnou).

Je to ale určitě cesta, jak ušetřit, proti lince na míru...

Jinak "řetězcové" kuchyně, i při jimi avizovaných různých slevách, měli vždycky vyšší ceny, než ta naše místní truhlářská firma - hodně to dělá asi i ten materiál, i ty "spotřebiče přes nás" a tak, si myslím. I mezi nimi byly rozdíly třeba 20 000 Kč, a to i když jsem jim dala stejné obrázky, rozměry a tak.

Za 100 000 to prostě žádný zázrak nebude, ale slušná kuchyň to být může... Já bych s tímhle rozpočtem šla znovu za tou naší truhlářskou firmou. A to jsem fakt po kuchyňských studiích za poslední 2 roky strávila dost času...

Já mám za těch 100 000 bez spotřebičů něco takovéhohle, ale teda od toho truhláře a není to v lesku, ale bílém matném (sametovém, na dotek velmi příjemném) laminu:

https://www.okay.cz/cdn/shop/products/rohova-kuchyne-electra-levy-roh-270x180-cm-bila-vysoky-lesk-lak-2229592_1200x.jpg?v=1684161118

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.