| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kat, já nijak nerozporuju, že třeba tesco se svým přístupem dělá ze zákazníků voly... jejich "sleva" je reálná cena, což je pro mne důvod tam nechodit (apku mám)...
jen říkám, že trvat na tom, že slevová kartička je nároková věc, je nesmysl...
když to vezmu do důsledku, tak si představ prodejny v místech, kde lišky dávají dobrou noc a kde se už nevyplatilo nějaký obchod mít - tam zavedli samoobslužné prodejny bez personálu, kde si otevřeš dveře platební kartou, nakoupíš si, naklikáš na samopokladně a zaplatíš kartou... t.j. bez platební karty se tam ani nedostaneš a nekoupíš si ani rohlík - je to diskriminační? ~d~ nebo je to cesta jak nabídnout nákup alespoň nějakým způsobem bez nutnosti dojíždění? a má se taková prodejna zrušit, protože není fér vůči lidem bez platební karty?
a stejně tak může klidně existovat věrnostní systém jen prostřednictvím virtuálu, dostupný pouze těm, kdo k němu mohou přistoupit... a opravdu není nutné se tvářit, že bez lidl aplikace senior zahyne hlady... ten problém fakt není v aplikaci a rádoby slevě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.