| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a jinak jsem asi zažil vše: V New Yorku jsem se napoprvé ztratil na letišti, naštěstí let byl přeplněný a nějak jsem se dostal na externí check-in. Takže to aerolinky interpretovaly, že mne nestihly včas odbavit, akorát hotel jsem si platil sám. A oni my zajistili letenky na druhý den. Už pak nikdy přes New York.

Několikrát mi ulétl přípoj, kvůli pozdnímu odletu z Prahy apod. Spal jsem Amsterdamu 2 noci, přišla pozdě zavazadla, nebo dokonce mne předběhla (to by se stát nemělo), nouzově jsme přistávali v Calgary místo v Seattle, protože se někomu udělalo na palubě blbě (to jsme zažili asi 3x, ale mimořádné přistání jen jednou). Záchranáři od jízdní policie s klobouky paní vynesli zadním východem a pak se řešilo dotankování, zda budeme muset ven. Taky mi jednou uletělo letadlo, nemocný jsem se vracel z Lisabonu a neuvědomil jsem si, že se změnila brána.

Ve Skopje jsem nechal občanku, mobil, kreditky a doklady v autě taxíkáře, který se s tím vrátil na letiště. Prošel jsem na pas a letenku, co jsem měl stranou, načež mne vyvolali, taxikář se s tím vrátil na letiště. Ještě bylo třeba mu zaplatit, ale já měl jen Kč. A musel jsem proběhnout ven a zase kontrolou dovnitř. Bylo to malé letiště, takže jsem je ukecal, že mne pustili dopředu, věděli o mně - a letadlo do Vídně mi neuletělo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.