| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mezilidské vztahy jsou bohužel složité, což tady často čteme. V ideálním případě nedává nikdo nikomu přednost a dokáže vztah vybalancovat. Jsou zase vztahy, kdy děti znemožnily partnerský vztah své matce a nešlo o závadného partnera.

Mimochodem moje máma si po letech, kdy byla sama našla muže, který měl dospělé děti. Já jsem jí vztah přála, ale co dělaly ty děti, snažily se je různými praktikami rozeštvat. Oba měli svoje byty, děti měly starost jen, aby jim připadl ten otcův byt. Což dopadlo tak, že se přestěhoval k mojí mámě, svůj byt prodal a děti z něj prakticky všechny peníze vytáhly pod různými záminkami. Jezdily mu vždycky brečet, co se jim rozbilo a co potřebují atd. No a když viděly, že si v bytě mojí mamky obložili nově koupelnu, řekly jí, to se to žije z cizích peněz, co.

Nakonec toho pána já mám po smrti mamky ve zděděném bytě, kde mu mamka napsala věcné břemeno. A jezdíme za ním a staráme se my, ne jeho děti. Ty nešly mamce ani na pohřeb (oni se vzali,takže to byla jeho manželka). A celé dva roky za ním nebyli. Kdyby dal tehdy přednost svým dětem, je teď v lepším případě někde v domově důchodců. Takže je to jak kdy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.