| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den dámy, ku podivu co jsem četl zde jsem trochu zaskočen protože jsem gay a opravdu mě ženy nenaplní citově ani sexuálně a musím říct že gay muži ženy téměř po sexuální stránce nenaplní a je to pochopitelné protože náš přitahují a naplňují jenom muži. Ženy jsou naše kamarádky a parťačky občas si pokecat , vypít panáka pobavit se a zasmát se a zažít hezké chvíle.
Gayové by neměli nahrazovat hetero partnery a ženy by si měli držet odstup a nedělat si falešné iluze že se my gayové se do vás žen zamilujeme a nebo na základě mílného tvrzení si namlouvat že i když jsme Gayové tak jsme pořád chlapy a máme penis a koule sice se do ženy nezamilujeme tak se pro každého gaye se ženská najde a i když jsme Gayové
tak se dokážeme vzrušit a mít sex s ženou a dokonce některé ženy i muži
věří tomu že nás sex s ženou uspokojí naplní a dosáhneme orgazmu.
Takové věci si o nás gayích myslí heteráci konzervativní lidé kteří si myslí že když jsme ve vztahu s mužem tak je náš vztah založen převážně na sexu a dokonce že chlapi k sobě lásku nepociťují a jenom do ženy se muž zamiluje. Já jako gay tento mýtus vyvracím a na rovinu říkám že gay se citově do žen nikdy nezamiluje a sexuální vzrušení chuť na sex s ženou gay nemá . To jenom heteráci lidé kteří si přejí a věří tomu že gay je schopen milovat ženu a jsou přesvědčeni že vztah ženy s gayem bude fungovat protože věří předsudku že homosexualita se dá změnit. Pravda homosexuál se na hetero nikdy nezmění a doživotně ho budou přitahovat jen muži . Vztah gaye s ženou by byl nenaplněný bez lásky, bez vášně a bez sexuální chuti a touhy , jednoduše gay by s ženou nefungoval jako manžel ale jako kamarád a dlouho by to manželství nevydrželo protože gay muž by vyhledával kontakty s mužem a jednoho dne by se zamiloval do muže a od ženy by odešel a začal by nový vztah s mužem kterého by miloval. Bisexuálové většinou se zamilují do ženy pak se ožení a splodí děti a obvykle muži vědí že jsou Bisexuální
ale nehlásí se k tomu a když žijí ve vztahu s ženou prezentují se heterosexuálně a když po letech manželství se zamilují do muže pak se prezentují jako Gayové i když je přitahují ženy i muži. Více se hlásí k bisexualní orientaci ženy. Tolik na doplnění. Gayové a ženy jsou dobrými přáteli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.