| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den.Mám prosím dotaz.Bydlím v řadové zástavbě.Dělám rekonstrukci staršího domu.Protože mi promítal štít domu,prosila jsem sousedy, abych si štít mohla zateplit.Sousedka mi to zpočátku nechtěla vůbec povolit,ale protože potom potřebovala můj podpis kvůli jejich tepelnému čerpadlu pod okny,povolila mi zateplení dražší speciální jen 5cm izolací.10cm polystyren byl pro ní moc.Nyní to na mě zase zkouší,že by chtěla barvu fasady na mém štítě v barve jejich fasady, aby jim to ladilo.Já mám ale jinou barvu fasády na domě do ulice.Sice na štítě to budou vidět jen oni,ale i tak mi to přijde z jejich strany přehnané si takto vymrčovat.Chci dobré sousedské vztahy,tak nevím,jestli zase ustoupit.Setkal se s tím někdo z Vás? Moc děkuji za názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.