| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat jo, v tomhle jsme ve shodě, možná jsem se špatně vyjádřila. Já teď aktuálně do jedné (takže si nedovolím zobecňovat) vidím víc, než bych možná i chtěla a myslím si, že to co naší škole chybí není manažerský post navíc ale funkční zřizovatel. Minimálně u nás na obci bych prostě (pokud bych tu moc měla) přehodila spoustu práce na úřad. Stejně je čerpání rozpočtu tak sešněrované, že je to spíš o operativě než o nějakém vizionářství. Pokud by byly přeneseny pravomoci a zodpovědnosti za tu střechu na stavební odbor obce, obec by nás vybavila svým docházkovým systémem a mzdovou směrnicí (resp. rozšířila ji na potřeby školy) a přibrala půl člověka na mzdy, řešila pojistky JEJICH majetku, alespoň investiční ne li všechny projekty po administrační stránce a nákup elektřiny na burze (k tomu jsme je teda dokopali ale dřív to nebylo) přebrala prostě pod sebe vše, co stejně platí a o čem rozhoduje, řediteli by zůstalo těch třicet kantorů a starost o výuku. Nevím jak je to jinde ale s tou "níží" platu úplně nesouhlasím, ne že by měl tabulkový plat jak šéf ČEZu ale na naši oblast je to slušný. Co je děsný průšvih jsou tabulkové platy právě nepedagogů (já jsem ve svém oboru za práci kterou tu dělám někde kousek nad půlkou) a to, že ředitel řeší technickou operativu. Zástupce máme nově od září na popud inspekce dva, ti řeší opravdu hlavně vzdělávání ale už je zase problém se vlézt do peněz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.