| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jerry, mám "rodiče v tom věku" a třeba taťka už začíná být bohuže pěkně mimo, i když jeho IQ vždy bylo naprosto v pořádku. Nemá zatím myslím žádnou demenci, dokonce ještě pracuje, ale nějaké rozumné hodnocení toho, které informace, co mu chodí mailem, mohou být jak důvěryhodné, to ani náhodou (stejně jako má pocit, že když mu někdo, koho vůbec nezná, nabídne telefonicky něco "výhodného", tak že má štěstí, že tuto informaci získal) ~n~ On prostě nechce pravicovou vládu, což chápu, ale potom tedy cokoliv tuto vládu (případně předchozí pravicové vlády) kritizující, musí být nutně pravdivé a není třeba se nad tím zamýšlet (obzvlášť, když se to píše na tak úžasných místech jako jsou třeba Parlamentní listy nebo mu to pošlou jeho stejně zaměření kámoši). Posledně na mě vykřikoval, že nechápe, jak může někomu vadit, že byl Babiš agent STB, když Havel a další disidenti byli taky "na těch seznamech i s přezdívkami" - moje námitky, že se o něčem takovém jsem zatím neslyšela, resp. že se téměř jistě jednalo o jiné stebácké seznamy (nikoliv agentů, ale těch sledovaných), ho akorát rozčilila, že proč by to tam (Parlamentní listy) tedy psali, kdyby to nebyla pravda ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.