| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat ale u nás třeba stávkovali skoro všichni nepedagogové, mimo jednoho školníka co si vzal dovolenou aby nepřišel o peníze, zato asi pětina učitelů do stávky nešla, že jich se to netýká a nepřijdou o den mzdy- někteří to říkali bez ostychu nahlas. A jak čtu Anexu, i já ve škole zaslechla mnohé a moc hezké to není, neříkám že takhle mluví všichni ,ale je dost takových co vidí jen sebe .Na jednu stranu se jim úplně nedivím, ale na tu druhou-poslouchat to jako nepedagog bylo dost blbé, jak jim já vyžírám jejich peníze, přitom všichni pedagogové (tj. i AP, vychovatelky) u nás dostali loni odměny 3x za rok a my jen 1x a víš jak je fajn toto vidět a slyšet? To je jako mě dostali na pracáku, nesehnala jsem práci hned, takže na dva týdny jsem musela na pracák, jenže i když už tam nejsem, tak ještě stále nedali do kupy dávky, dnes jsem tam opět byla, a jen mi suše řekla že tím že jsme dala výpověď sama tam mi krátí podporu na miminum- stěhování do jiného města není vážný důvod, když je to v jednom okrese-naprosto je nezajímá že na dělené směny kde je mezi nima pauza 3 hodiny a bus jede jednu cestu hodinu se dojíždět nedá, ani to že jsem si sama práci našla hned jak to šlo a předtím jsem byla 17 let na jednom místě, takže tento měsíc to bude finančně divoké. A mimochodem na tom slavném pracáku mi nenabídli jediné místo, ani nedali tip kde se o práci zajímat, tak nevím k čemu že ten pracák vlastně má sloužit

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.