| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose tlak z PPP jsem zažila taky a později výčitky. Starší je na konci prázdnin, byla tak nejmladší ve třídě, což bylo sociálně znát mezi až o rok půl staršími spolužáky, ale když byla předškolák šli jsme pro jistotu na test školní zralosti ještě před zápisem který byl tenkrát ještě na začátku ledna- na zápis běžte je zralá, ale pro jistotu přijďte ještě v červnu ať vidíme jak vývoj jde dál. No a i když se vyvíjela normálně dál, tak najedou na konci června řekli že mám dát odklad, odmítla jsem to, že nebudu 29.6. vyřizovat odklad, když nevidím že by nějak stagnovala, učitelka ve školce řekla, že zralá je, že by se tam jen nudila, tak do školy šla. Z pár let jsme řešili dys poruchu a v PPP mi vyčetli že jsem na ně nedala a neměla odklad- no nevím jestli by se tím dys porucha vyřešila

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.