| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čumčo, já teda nevím, ale pro mě osobně byla první třída zásadní předěl v životě. Nechodila jsem do školky, byla celé dny jen s babičkou, občas pod jejím přímým dohledem jsem si hrála s dětmi a najednou jsem každý den musela na osmou do školy, sedět celé dopoledne v lavici s rukama za zády, hlásit se, když jsem chtěla promluvit, dělat jen, co se mi řeklo a o přestávce jsem byla vydána na pospas dětem bez dozoru, které mě bily a šikanovaly.
A i jako rodič jsem zažila velký přelom v životě, příprava s prvňákem do školy byla poměrně dlouhá a náročná z, rozhodně ne pár minut, kromě psaní, čtení a počítání jsme museli denně připravovat aktovku, svačinu, různé věci do školy typu šípky, kaštany, listy, větvičky, kousky látek, knoflíky a bůhvíco ještě. Děti byly stále nemocné a museli jsme shánět po spolužácich učivo, dohánět, co zameškaly, byl to dost vopruz. A že by si děti ve škole hrály, to vůbec. Je to už víc než 30 let, tak možná je to dnes jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.