| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano! Nastesti na me rodice nemeli moc casu, tak jsem mela spoustu volnosti. Do 6 let jsem nechodila do skolky, byla jsem prakticky porad s nejuzasnejsi babickou na svete, ktera me milovala (asi to pro ostatni byla spis nevyzpytatelna jezibaba, naladova, pry nenavistna - ale pro me byla jako z pohadky).

Nezvladala me uhlidat, takze jsem mela svobodu v obri starodavne a radne se rozpadajici vile plne parozi a historickeho nabytku, na zahrade, v domku pro zahradnika, ve skleniku ci v pseudobaroknim bazene, u jehoz vstupu sedeli na labutich olezli andelicci. Vecne ze me nekdo obiral blechy, ktere jsem chytala na dvore od slepic a kraliku. Jednou jsem se zasekla v komine skleniku, na nemz jsme si s kamaradkou navlekaly koralky (nedokazu si predstavit, ze by dnes nekdo nechal petilete dite vysedavat na komine).

Babicka me vodila s sebou do prace, kancelar mela na pude plne starych stravenek a plynovych masek, ktere jsem mela zakazano nosit domu. Naproti pres pudu byl raj - kancelar podnikove vytvarnice se spoustou stetcu, barev, transparentu a prvomajovych mavatek. Do jiste miry jsem mela povoleno ji otravovat a obcas jsem z ni vylakala nejaky poklad.

Strejda me ucil strilet, skakal z okna v prvnim patre, poradal pro mou potechu drobne vybuchy z materialu, ktery stipl za studii na VSCHT, ucil me rozbijet praskle zarovky o zed a postavil mi iglu.

Moje deti maji slusne a sporadane detstvi, coz ve svetle toho meho povazuji za urcitou formu tyrani. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.