| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Upřímně se zamýšlím a asi nedokážu vybrat:-). Vltava a Lužnice s dětmi a partou před třiceti lety s dvoustovkou bavorských vdolků vyráběných v kempu na Pískárně na vařiči. Slovenský Ráj a roztáté ledopády, které jsme jeli lozit, Velká Fatra, spaní v salaši, vzdálené setkání s medvědem a neskutečně spálený obličej při prvním setkání s MM rodinou. Courací law cost letecké do Londýna, Amstru, Osla kdy jediné, co jsme měli dopředu byla letenka a občas ubytko na první dny. Týden kdy jsme dělali babi a děda sitting 60 km od Bari v kouzelném domečku v úzké uličce a přitom 60 metrů od pláže a já si asi poprvé od deseti let povídala se svým otcem delší dobu a pili jme limoncello v trulících. 30 opakování rodinné a kamarádské dovolené v zimě v Roháčích, lyže, termály, kamarádi a dorůstající děti, dnes už vnoučata. Lyžování v Dolomitech, kde jsem si připadala jako celebrita. Prodloužený víkend ve starém kouzelném hotelu v Budapešti na Margaretině ostrově, kde jsem si připadala jak celebrita z doby první republiky. Týden v Portu, kde jsem byla na koferenci sama z Česka, tři dny konference a zbytek úplně sama, ubytování v hotelu ze starého kina, toulky městem a cesty tramvají na pláž. Milované Švédsko, vesnička kousek od Luleå, 80 km od polárního kruhu a bílé noci. 13 000 kilometrů za jedno léto, napřed na sever Švédska a pak přes Francii pro dceru a s ní do Španělska a na Gibraltar. Pěkné, díky za navození atmosféry vzpomínek:-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.