| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fed, podle toho co říká syn tak jim to neřekla a podle toho jak mluvila se mnou mám pocit že syn v tomto nekecá. Já chápu proč je k tomu tlačí, ale měli by to jednoznačně vědět předem , prostě na začátku stanovit pravidla a zpočátku je ještě připomenout, přece jenom je to přechod a spousta nových informací a vjemů, a ne vyrukovat s tím po víc jak půlroce. A ani mě se chlapem to nevysvětlila nijak srozumitelně, já ji říkala že na staré škole deník ani nepsali, takže s tím má zkušenost jen dva roky a že se to učil za pochodu v době kdy to spolužáci už dávno znali, ale že bylo zvykem dostat známku, ukázat na chyby, ale už se k tomu nevracet, jen se počítá že stejnou chybu neudělá v dalším deníku, pokud ano opět horší známka a na to mi řekla, ale toto je klouzavá známka (tento výraz slyším prvně) , takže je přece běžné že se musí stará práce opravit, že musí od začátku přesně vědět co a jak tam napsat a pokud to neopraví, tak nemůže dostat pěknou známku za další už dobrou práci, to je přece běžné. No nevím já se s tím setkala prvně, tak asi nejsem dostatečně chytrá když to neznám

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.