| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Problém je, že já úplně svoje jídlo něřídím.

Obědy a odpolední svačiny v práci ano, značně jsem přidal masa a zeleniny (doma se vaří běžně hodně na bázi příloh - rizota, těstoviny s ..., kousek masa s hromadou brambo/rýže, sekaná, ....) a přestal skoro používat hotovky. Odpolední svačiny podobně, jogurty s proteiny. Někdy večeře v práci. Ale doma nejsem úplně pánem prostoru a je to hodně na citlivé diplomacii a toleranci.

Běžně nakupujeme 1x týdně s dovozem a musím si to ohlídat, aby tam byla kromě salámů šunka, zelenina atd. Potřebuju jemně a opatrně do toho druhou půlku uvést. A vysvětlit ji spoustu věcí. (Vaří spíš míň ráda, ale strašně ráda peče koláče, buchty, ... ~t~) My jsme z konce 80.let ze škol výživou dost nepolíbení. A navíc se to 3x změnilo mezi tím.

A já ovšem obecně zeleninu nemám moc rád a bojím se vlákniny kvůli ulceróze, tak se jí snažím aspoň trochu vařit. (Přidávám ji třeba do polévky při ohřívání, aby se v ní ohřála a změkla.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.