| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Babi, tak to jsem ráda.

Všem, kdo se snaží něco zhubnout a nejde jim to, přeju hodně sil a nevzdávejte to, to pujde!!

Odkaz o silovém cvičení mi přišel podnětný protože se tu hodně řeší jídlo, pak chůze a nějaký aerobní pohyb, ale moc tu nečtu, že by někdo začal posilovat. A přitom to je hodně důležitý. Já jsem to nejdřív nevěděla, resp. dělala jsem, že to není nutný.. no, pak jsem si uvědomila, že asi to dobrý bude, ale já to nesnáším a dělat to prostě nebudu~:-D. Říkala jsem si, že "musí" stačit, když běhám. No jo, no. Někomu to asi stačí a já jsem s tím vydržela do 50, vcelku přesně. Jenže s menopauzou mi běh přestal stačit, nebo bych musela běhat mnohem víc. Prostě jsem začala přibírat. Tak tři roky jsem se v tom nějak plácala, trochu přibrala, hubla atd. Až teď, ten rok a půl co se snažím i cvičit, tak se můžu normálně najíst a nepřibírám. Tak mi nic nebolí a jsem rovnější a tělo je pevnější. Plus je to dobrý na psychiku a už mě to někdy i baví. Teda ten každodenní plank mi vyloženě baví, protože to je za minimum času velký přínos. Takže já v tom pro sebe vidím samé benefity a chtěla jsem se o to podělit :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.