| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Poradna - Praha

Jmenuji se Alena a jsem stastne vdana ale nemohu zapomenout na byvaleho pritele.
Zacalo to takto, s manzelem jsme se poznali v cizine a chodily jsme spolu 2 roky a ted jsme skoro 2 roky vziti. Manzelstvi nam klape perfektne, zrovna si hledame baracek ve kterem si planujeme zalozit rodinu.
JENZE
Pred 4 rokama jsem ukoncila vztah s pritelem (o 12 let starsi) jen z duvodu, ze odjizdim do ciziny a nechtely jsme se na sebe vazat (nas vztah byl v tu dobu jen 6ti mesicni a dokonce spise z me strany jen po strance sexualni, ale z jeho strany -zivotni laska). On v te dobe byl rozvedeny se 7letou dcerkou, kterou vidal jen 1x za 14 dni (ja ji nikdy nevidela).
Ja jsem nakonec zustala v cizine a vdala se za cecha, kde ted stastne zijeme. Nevim, co ve me vrtlo, ale pred tydnem jsem jen tak z kamaradstvi poslala POUZE POZDRAVNOU smsku memu byvalemu, drive zminenemu pritely (on na me nemel zadny kontakt a email/internet je pro nej neznama vec). No a s nadsenim mi odepsal, tak jsme si behem 2 dnu vymenily asi 30 smsek kde on mi zacal psat o tom, jak vi o tom, ze jsem se vdala, ale ze porad na me musi myslet, ze pro nej jsem jen ta jedina a zlomila jsem mu srdce. Napsal mi i ze ma znamost a to jen tak na pul. Pise, ze nejradsi by si nafackoval, ze me tenkrat nechal jit... a take mi zacal pripominat ty nejkrasnejsi chvile co jsme spolu zazily -po sexualni strance je to ten NEJELEPSI CHLAP NA SVETE a take po sexualni strance stradam jeho kvality v mem muzi A TO DOST, jedna z poslednich smsek byla ...CHTEL BYCH TO S TEBOU ZAZIT ASPON JESTE JEDNOU. Ja si v duchu rikala "JA TAKY". Takova dulezita poznamka -ja mu nikdy na jeho zpravy neodepsala zpusobem, ze bych ho provokovala, spise naopak jsem se zachovala velice zodpovedne -porad jsem myslela na to, ze jsem preci vdana. Nakonec z smskovani byl telefonat, byly jsme oba velmi rozruseni, hlavne ja jsem byla z toho ze vola dost v soku. No a asi po 10ti minutovem rozhovoru telefonat spadl -volal mi z mobilu na mobil. -nevim, co se stalo. Kazdy den jsem vedela, ze az v cechach padne kolem 9vecer, zacne psat a ja jsem se uz moc tesila. V patek vecer napsal jen jednu smsku a to, cituji: "OMLOUVAME SE JESTLI JSEM TI ZPUSOBIL VCERA NEPRIJEMNOSTI.PRISTE TI DAM VEDET.ZAROVEN MAM VELKOU PROSBU,NEPIS MI DNES ANI O VIKENDU,JA SE TI OZVU PO NEDELI.PA" Vim, ze jel o vikednu za dcerkou, ale dneska -v pondeli- jsem netrpelive cekala na jeho zpravu a nic. Nemam tuseni jestli si mysli podle te smsky, ze jsem nastvana, ze mi volal bez toho aby me na to upozornil -byla jsem v praci kdyz zavolal. a treba ceka, ze se ozvu prvni ja...
No kazdopadne se cely den premaham abych mu nenapsala, myslim pri tom na manzela, ktery me opravdu miluje a kdyby se neco dozvedel, tak to nas vztah znici. Ale na druhou stranu, jsem na X tak natesena, strasne ho chci a rikam si, kdyz mu nenapisu, on treba taky prestane psat a bude vse zase jako drive. Ale nekde vzadu v me dusicky se probouzi touha po necem co nemohu mit vice a vice.

Poradite CO MAM DELAT ????? predem DEKUJI

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.