| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Terezo,
ani ne,celkem to jde přes týden je do čtyř odpoledne pepča ve školce a pak jdeme ven a rovnou do pelíšku.Teď se spíš často zlobím na Janíka to je ten první z dvojčat.Je to naprosti něcö jiného než peča,ten byl strašně moc hodný takový ten ťunťa a když jsem mu řekla,že se to nedělá tak to prostě nedělal,bohužel janík je typický beran a vše si dělá tak jak chce jen a jen on,vůbec nic nezabírá,podobrém - nic,po zlém s vyhubováním - nic a ještě mi vynadá on sám,s plácnutím přes prdku ani ruku nic nenadělám,je jak ...jako beran.
Třeba dneska třikrát dostal přes ruku,přesně šestkrát vyhrabal kytce hlínu z květníku a maloval v ní,pokaždé dostal a pokaždé mi ještě vynadal,pak jsemto vzdala a kytku jsem vyhodila ven na kompost.Co já s oi sním jen počnu ani nechci domyslet co bude v budoucnu,včera jsem zase pekla něco v troubě několikrát mu říkám je to "hajs" ne on musel několikrát vyzkoušet ,že to skutečně pálí,truhlík seděl půl hodiny u trouby a vždy položil tlapku na troubu - zapálilo ho to ,tak ucuknul,pak znovu a znovu,vydržela jsem to tu půl hodinu a pak jsem mu rudou ruku dala pod ledovou vodu,on by si ji snad spálil do puchýřů,s prominutím "BLB"
Když si vzpomenu jaký byl Pepíček klidné děťátko,je hodně citlivý a byl na mě hodně fixovaný,ale na kluky se moc těšil a když jsem musela na měsíc do špitálu kvůli vysoké=mu tlaku tak byl hodně smutný až bych řekla nešťastný,skoro nejedl,jen minimálně komunikoval apod.Pokaždé když se o mě mluvilo říkal jemn "já smutný po mamince" na to nikdy nezapomenu,bylo mi ho strašně líto.Pak když už se kluci narodili bylo to moc fajn,on je velice miluje a ochraňuje,oni jsou z něj také těžce mimo.Se vším pomáhal,všechno dělal sám od sebe,nikd yjsme ho k ničemu kolem nich nenutili a vyplatilo se nám to,dneska jde jen kolem a hned je musí pohladit s janíkem se i vyblbnmou a na Kubíka dává pozor a bere ho takového jaký je.Možná si o nás něco už četla,Kubík dostal ve třech měsících meningitidu pneumokokovou a s komplikacemi,dnes je jiný než děti jeho věku,ale my jsme šťastní ,že ho máme a každý jeho pokrok a úsměv všichni oslavujeme.Všichni tři jsou hodně silná trojka a tak nyní řešíme zda dáme příští rok Pepču k zápisu nebo ne,je koncem září a nemá nárok,ale my ho chceme dát na Waldorvskou školu,kde se děti účí pomocí rytmiky,je velice hudebně a pohybově nadaný už od malinka,ale je líný ne stále jen někdy ale je pohodlný je výstižnější a přesně to vystihuje našeho Pepču a také je "vyčuraný" doma ví,že chvátáme někam tak to se neumí ani obout,ale jak jde kolem kamarádka to je jak vítr to umí všechno a stylem "mami nejsem malej" mě pošle do tmy.
Tnáš to také a co vy a škola?
Zase se přijdu podívat sem na zatím se nám moc nerozrůstající skupinu záříových drobků,zatím ahoj Ivana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.