| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, tak kacku se snad uz zub vyklube. Byli jsme u zubarky, dostali jsme gel a nocni besy {zacal byt namesicny} ustupuji, pomalu, ale jiste.
Dala jsem se na tvrde studium homeopatie a kde chodim, tudy trousim {moudrosti} a zatim to vsem zabira. mam v pacu jednu knihy {zitra napisu nazev, si nemuzu vspomenout, asi pouziji homeopatika na sklerozu}, stoji 2400kc, ale maji tam byt vsechny leky i s alternacemi....
Jinak se u nas chysta oooohromna oslava na sobotu, jiz je pozvano vetsi osazenstvo vesnice {viz lidi uz se nam do obyvaku nevejde} a dort je jen jeden. budu delat jednohubky a houbovy salat, at se vichni nacpou k prasknuti.
Jinak recepty jsem vypoptila, asi 20 a ...hadejte co, nestihla jsem to ulozit a lehlo mi PC a ted jsem byla 2 dny bez...Hmmm, tak zacnu psat znovu, az tu bude mama a ja je vystvu ven a budu mit klid.
Jinak co se tyka mych poslednich litanii, tak jsem se opravdu vyklidnila {ty 2 dny mi jeste vic prospely bez prace}. Byli jsme s Krystufkem cele dny spolu, jeste vic povida a meli jsme spoustuy detsky navstev a svete div se!!! Byli jsme vcera grilovcat s kamaradkou a jejimi 2 kluky {posledni incident s nimi...} a presto ze byli opet rezani a byl brek a naseho psa napadl jiny pes a Krystufka jsem pri zahaneni ciziho psa placla voditkem, tak to bylo beze scen,. Vsechno jsem hned vysvetlovala proc se deje a za jakym ucelem a s cim mohu neco udelat a s cim ne. krystufek vsechno pochopil {prekontrolovano kontrolnimi otazkami ;o]} a nebyl brek a vklidu jsme i odesli.
Parada.
A uz at je toho 1.10. at muzu zacit makat na mimi, i kdyz myslim, ze to poposunu {z psychologickych duvodu} az na 11.10. Blize vysvetlim po 11.10. ;o]

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.