| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Kožní lékař nebo léčitel

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat: jsem alergická na pily a zejména břízovité, prakticky mám alergii celoročně,od března do listopadu a paknáseldně na zimu. Manžel má alergii na stejné pily a ještě plísně venkovní,vnitřní a prach. Dcera 4 letá trpí stejnou alergií, avšak zatím ne tak rozjetou. Manžel v sezoně měl rovněž alergické astmatické potíže. Navštěvujeme alergologii v Třebíči, kdy manžel bere pravidelně očkovací injekce PHOSTAL, již asi 3 roky. Do dnešního dne však stáloe ač je alergie slabší, tedy nemá astma, ale silné zduření sliznice a ucpaný nos, injelkce nezab¨raly. Další problém je, že nezabetrou žádné kapky, jedině tylosa se sanorinem,olejem a vitamínem, míchané, kdy za jedno balení (velké) platíme 120,-ů.kč a jelikož je beru i já, vystačí nám tak na 3 týdny maximálně.V sezoně i méně. Nedá se dýchat nosem, zejména v noci, silně ucpaný, dále sucho v krku až bolesti, je to hrozné. Občas pomůže sice Paralen plus, nebo podobné léky, avšak pouze jednorázově a jsou drahé.
Nejlepším řešením na snížení potíží byla vždy injemce DIPROPHOSU, která zabrala na dobu 3 měsíce.
JENŽE CO TEĎ? u nás v okolí okres Třebíč, ani údajně dle sdělení lékařky nikde jinde není již tato injekce k sehnání, nelze ji tedy aplikovat a potéže jsou stále a co teď?
Existuje nělkde ještě tento lék? kam se poděl? Kde jej sehnat? Poraďte, jelikož tento problém není jenom náš a je dosti aktuální.Nebo snad existuje nějaká náhrada za tento lék? jaká? Co mám říci své alergoložce, co mi má předepsat? Údajně dle ní není náhrada a nebude Tak to se máme udusit?
Prosím poraďte nám co máme dělat, kde sehnat tento lék, nebo jiný, který jej nahradé, případně jak léčit tuto alergii zejména v sezóně od března do října. Jsme opravdu zoufalí a nejsme sami.
Děkuji za rychlou odpověď. Podotýkám, že jsme oba závislí na tylosových kapkách a v sezoně rovněž odkazaní na Diprophos. Já ještě nyní přes zimu mám alegii na chlad, takže prakticky celoroční problémy. Věřím, že se ozvete a doporučíte nám co dělat, nebo snad pomůžete v řešení našich problémů. Ještě jednou děkuji Zdislava Čapková

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.