| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Peti, já nevím, už jsem na sebe nakecala na různých diskuzích tolik, že se ani nemusím snažit to schovávat:-)
Je mi 34 a jsem překladatelka (AJ), čímž v podstatě odpovídám i na jiný dotaz. Pracuju už od Amálčiných 18 měsíců, teď od jejích dvou let trochu víc, ale naštěstí mi to dovoluje se o ně starat. Nebude ze mně milionář, ale mám oproti "zaměstnaným" ženám tu výhodu volné nohy, pokud člověku nevadí, že noci pročučí do počítače a lije do sebe kafe, zatímco ostatní spí, aby ráno v šest zase vstával k dětem;-)
Ano, Amálku mi vzali do školky, ale bude chodit jen na ty čtyři hodiny. Budou jí tři a dva měsíce, bylo by toho na ni moc. Ona už teď chodí "na zvykání" - nic oficiálního, jenže my máme v úterý odpo přípravu pro předškoláky, kde musí být rodič, ne však sourozenec. Takže Amálka je vedle ve třídě a je v pohodě, ale trochu napětí tam je. Někdy odmítá jít domů, jindy jí mě musí dvakrát ukazovat přes sklo. Ale dobrý. Trochu mi vadí, že u nás jsou děti max do čtyř. Tedy školka je otevřená do půl paté, teoreticky, ale v praxi tudo čtyř zůstává jen jedeno dítě:-(( To mají všichni tak úžasné pracovní doby?!?
Naše školka je speciální pro děti s ekzémy, alergiemi a astmatem (Adam splňuje všechna kritéria), je skvělá přístupem, cvičením, moc hodné paní učitelky, ale přece jen bych chtěla trochu víc. Víc ve smyslu aktivit, kroužků, jazyků. To oni nedělají, ale zase je to takové klidné hnízdečko, a to Adam ze začátku moc potřeboval. Myslím, že Amálka bude chtít víc, ale už je zapsaná - a to je obrovská výhra! Je moc dětí.
Adam, jak jsem psala, nejde do sousední školy, bude to mít půlhodinku denně. Škola je daltonská, pečlivě vybraná, dlouho zvažovaná;-)) Adam je takový přemýšlivý, hodně maluje, chodí i do výtvarky, ne moc typický fotbalový kluk:-)
Co vy? Samozřejmě můžeš napsat na mejl, to je na tobě. Máme i album, už jsem psala kde? Jsem sklerorit:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.