| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Míšo, díky moc, zatím jsem se prodrala tak asi třetinou, ale jen žasnu, jaká jste krásná rodinka, holky maj super veselou mamku.
Fakt vám to tam moc všem sluší, Kačka je slečna krásná už, ta bude teď mít dlouho v hlavně převážně kluky, co? a Dominička je takový mazílek, viď, a tátův
tady hodně, že?
Naši kluci se taky dost milujou, až jsem si říkala, že to snad není možný, Míra, jak má čas, tak by Matýška láskou snad sežral..
Vždycky si jak praštěnej zadupe, se slovy ,,já ho snad sním, jak je roztomilej,, ale je to hezký. Když malej už moc brečí,t ak to víš , že se Míra už dekuje, ale jinak se umí o něj postarat líp, jak táta, ale to fakt.Aji ho přebaluje, chová, když brečí, prostě velkej brácha.
No a Máťa, ten, jak vidí Míru, tak taky září, řehtá se na něj, je to paráda, ani jsem takový vztah nečekala. Matýsek je narozen 2.8.2005.
Jinak náš tatík má narozky den po vaší Kačence.
Máte krásný bydleníčko, podle fotek, fakt super rodinka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.