| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uf, tak ted mam totalne zamotanou hlavu. Myslela jsem, ze mam jasno a ted zas vubec nevim.

Sally, dobra poznamka s tou vyskou, vubec me nenapadlo o tom premyslet, vim, ze vy jste taky vysoci,
ale ja zas porad nosim podpadky, i kdyz za kocarem bych si to mohla odpustit a preorientovat se na flats.
Pujdu to vyzkouset. Jeste prosim te, nikde jsem nenasla vahu Graca, aspon priblizne?

Ten Quinny je moc pekny, pisou, ze se sklada jednou rukou a je lightweigt (12kg), jenomze ja bych ho potrebovala videt na zivo. Jeste se v nich neorientuju, nevim, ktery model je zrovna vhodny pro mimiko, musim to prostudovat. U modelu Buzz Jogger Stroller pisou, ze je "converts to travel system with the addition of the Cabrio infant carrier", coz chapu tak, ze se musi dokoupit zvlast. Ale kde to uvidim do sebe poskladany? A taky, je to Jogger, o ktery ja az zas tak nestojim, tomu behani za kocarem davam tak 5% sanci, presne jak psala Sally :)

Tink, moc se mi libi ten posledni cernosedy Buzz, co jsi sem davala, ale to uz je jako sportak/golfac pro vetsi deti, ze?

uf.uf.uf. budu si nad tim muset sednou jedno odpoledne a poradne to prostudovat. me tyhle veci moc nebavi, nejradsi mam konkretni doporuceni zkusenych maminek :)

Debbie, ty jsi tu skolu WCI vyhledavala na tech strankach, kde je to srovnani? Ja jsem fakt rada, ze tam Klara ja, meli jsme stesti, je to jedina intermediate tady ve WC. Hned na ni by navazala Las Lomas High School, ktera ma taky moc dobre renome.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.