| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katio,
Zatim se mi takovy program nepodaril obevit. Takovou statni skolu jsem mela vyhlednutou na FL. Od kindergarden meli 3x tydne SJ a 1x tydne FJ. Alenka v risi divu, jez nekdy pise na Maminky v USA, tam ma syna.

Deti jsou v pohode. Spise mne se styska po kamaradkach. Ale v pondeli jsem uz pozvana na kafe k jedne Cesce, co ma stejne stare deti jako ja. Tak treba si padnem do oka. Bydli od nas 10 minut. Jenom mne mrzi, ze az oba Cesi, tak jejich 5 leta dcera vubec nemluvi CJ. Vazne skoda... Fakt, vubec. Oni asi doma mluvi na sebe AJ.

Zrovna dneska byla dcera na baletu. Hrozne se ji tam libi. Chtela jsem ji spise smerovat treba na plavani. Zapsala jsem ji do swim team a mame tam jit poprve v rijnu. Mam ale pocit, ze se ji to nebude libit. Na tancovani byla silene natesena. Do swim team se ani moc netesi. Nutit ji zase nechci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.