| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čauky,
u nás je věkový rozdíl taky v pohodě. Kája na Eli nedá dopustit, řekla bych, že ji rozmazluje. Snažím se jí přesvědčit, že si E. nesmí dupnout a K. odevzdá hračku, ale K. mi řekne - mně to ale mami nevadí, já jí dám Eli ráda. Na druhou stranu Kája Eli mučí (s citem a Eli se to často moc líbí) a někdy když tam nejsem, tak volá - Elí, ne, pusť mě, už nechci - a když tajně nakouknu, tak tahá Kája Elišku a ne naopak. Prostě malé žárlení tam je a Kája si chce dokázat, že i Eli může dostat zpraďana :o), ale je to dost v poho.

Vánoce: Pro Eli jsem vymyslela Domino Tornádo s vláčkem. Je to vláček na baterky, do kterého se narovnají dominové destičky a vláček je za sebou vypouští, pak se dá do nich cvrknout a už to jede. Teď jsme byly u kámošky a Eli z toho byla úplně jurodivá (no a i Kája si s tím vyhrála). O tom pohyblivým koníkovi taky uvažujem, protože je Eli s koní úplně na větvi :o) Kája bude mít taky kosmetický stoleček (ale ne od nás, ale od bráchy - my zatím nevíme). A dohromady dostanou takové ty dřevěné vláčky. Když někde jsme, tak si s tím obě vyhrají. A dají se různě dokupovat. Zatím nic jiného mě nenapadá. Ale taky už vybíráme a rádi se inspirujem ;o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.