| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Spaní s rodiči

Dobrý večer, můj dvouletý syn spí s námi ve společné posteli od narození.Ze začátku to bylo proto, že přítel má náročnou práci a potřeboval se vyspat a bylo jednodušší mít malého u sebe a kdykoliv se probudil ho nakojit.Bylo to 5x i víckrát za noc.U sání naštěstí hned usnul a byl klid.Vyhovovalo mi to i z toho důvodu, že přítel spí občas pracovně mimo domov a já byla klidnější, když jsem cítila blízkost syna a věděla, že je v pořádku a nic mu nechybí a taky jsem se necítila tak sama.Časem mi přítel začal vyčítat, že malý pořád spí s námi, chodil domů s názory od známých, u kterých i menší děti odmalička spí ve svých postýlkách a nejlépe pak sami ve svých pokojích.Stále mluvil o tom, jak a v které rodině co dělají a že já to vlastně všechno dělám špatně a to víceméně zůstává i dodnes. Názory jiných mě nezajímají i když, bohužel, kvůli tomu doma často "bojujeme", tak si to dělám podle sebe.Syn spí stále s námi, usíná se mnou v naší posteli, když usne, někdy ho přenesu do jeho postýlky, kterou máme hned vedle nás a v noci, když se vzbudí ho přenesu k nám, kde spíme až do rána.Poslední dobou přítel mění názor a sám chce, aby byl malý s námi.Říká, že tohle je nejkrásnější období, kdy ho můžeme mít ještě takhle u sebe, že nikdy nevíme, jak dlouho s námi ještě bude chtít spát.Jinak ještě pár slov ke kojení: kojila jsem do 20.měsíců, celodenně, před každým usínáním vleže v posteli, několikrát za noc a ráno hned po probuzení.Přes den jsem dávala i další příkrmy a přišlo mi, že mlíčko ode mě už tolik nepotřebuje a byla to jen závislost na mě, pocit bezpečí.I mě to uklidňovalo, že byl tak spokojený. Sání jsme malého odnaučili u babičky, kam jsem ho asi na 5dní odvezli, první noc se snažil přisát k babičce:-) , ale pak už si na kojení nevzpomněl. Až zase doma se mnou, vydržela jsem to, vysvětlovala jsem mu, že mlíčko už nemám, že ho může mít jen v lahvičce s dudlíkem nebo v hrnečku a zanedlouho se to odnaučil úplně. Jinak dudlíka od narození nechtěl.
Takže, abych to shrnula: jsem šťastná, že jsem kojila do 20.měsíců, i když "všichni" říkali, že už je to dlouho a jsem šťastná, že Filípek spí s námi v posteli ještě teď, ve svých dvou letech, i když "všichni" říkají, že je už velký a je to ostuda ... Záleží jen na Vás, jak to cítíte a jak to vyhovuje Vám !!!
S pozdravem Andrea a Filda

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.