| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mariko,
s tou cestinou, vzdyt manza mluvi anglicky ne? Tak to mate s cestinou porad jazyky dva. Takze nejlepsi je, kdyz mamka mluvi cesky a tatka anglicky a ditko bude v klidu spinat. Jenze kdyz mi mluvime anglicky a japonsky a do toho bych na maleho mela mluvit cesky, no vyzkousela jsem to, nez jsem s cestinou prestala, tak nemluvil maly vubec, ted spis anglicky, ale japonsky rozumi.
Do skoly pujde od 3. let. Do te doby jsem doma a pracuju na jazyku, pak bych rada na vysokou (vsechno je tu v jap. - prijimacky jsou z japonstiny a odborne predmety v anglictine na nekterych univerzitach, nekde vsechno v jap., takze bez jazyka jsem v pr....;-)) Uz jsem si udelala jednu zkousku japanese language proficiency vloni v prosinci, uspesne, ale byla to obtiznost upper beginner, takze me jeste ceka intermediate a advanced (slo by to, kdyby pouzivali latinku;-)), ale bez toho, uz jen na upper beginner je 300 tech znaku, na intermediate 1000 a advanced je tech 2000 zakladnich znaku daily life ze. No a ta zkouska je jednou rocne v prosinci.
Praci bych tu mohla mit jako ucitelka anglictiny (chran buh;-)), ale neni to to, co bych chtela v zivote delat a financne na tom jsme dobre, takze muzu byt s malym doma a pracovat na vzdelani. Co vlastne delas v JAR za praci? Muzete obcas ven do restaurace ci tak neco? Nebo je to nebezpecne?
Ad rostactvi - hele, ted se uz dvakrat bouchnul do hlavy, protoze se toci a jak ztrati rovnovahu, tak se sice chechta, ale obcas to nevybere a konci s placem. No nevysvetlis nic. Leze porad na zachod a splachuje, leze do kose, kos je vlastne takovy pomocnik, vzdycky ho nekam poodnese a pouziva ho jako schodek;-) Uz konecne maluje pastelkama (nektere ucebnice mam pomalovane, holt umi si odsunout zidli), miluje Duplo, porad neco stavi, pak dostal od tatky DVD s animovanou postavickou, co ma nejradeji a na to se musi kazdy den podivat aspon jednou (aspon se z toho dobre uci japonstina, pro me;-)))). Zuby ma az na ty zadni stolicky vsechny , takze 16 tusim. A zacina byt vybiravy v jidle, coz teda uspesne zatim odolavat a nutim vse, co je zdrave, sladkosti dostava obcas, spis je nekupuju. Toz tak.
Zatim pa
Petanda

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.