| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Neshody s partnerem, jsem ta špatná?

Ahojík, jsem v podobné situaci s přítelem chodím skoro 5 let je mi taky 19 spíš už za měsíc 20,ale na tom nesejde. Za tu dobu,co spolu chodíme se stalo spoustu neštastnych událostí.zemřela mi babička, děda, mamka a králíček. To vše jsme zvládli jen problém vygradoval v posledním 1,5 kdy jsem po příteli,kterému je skoro 27 let,aby se mnou začal bydlet,protoze mi umřela mamka a já jsem to nezvládala.Měla jsem před maturitou a navíc mi před rokem a pul zemrela o Vanocich mamka a navíc jsem se dozvěděla,ze mam prekancerotu delozniho cipku a tedy to znamena,ze do 5 let bych mohla u me propuknout rakovina a do te doby si musim poridit aspon 1 dite. Jenže do toho přisel priteluv bracha se kterym jsem chvilku pred nim kratce chodila s tim,ze si bude brat holku se kterou se seznamil v te dobe a chodil v te dobe,co se mnou. Od te doby jsem ho i jeho pritelkyni zacala nenavidet a taky od te doby se neustale hadame,protoze mi vzdycky kdyz jsme prijely k pritelovy domu tak delala naschvaly narazky a ja jsem prej drze odsekavala. Doslo to do takove faze,ze k pritelovy domu nejezdim a vydame se jen u nas a ja tam nejezdim,protoze ona je tam porad a ja nemuzu,protoze ja prece nebudu patrit do rodiny a ja jsem nejaka konfliktni pubertacka. A tedka mame uplne strasne velkou krizi,protoze jeho bracha ma rozluckuz se svobodou a za 14 dni svatbu. Jenze je to vic sliboval mi,ze po me posledni zkousce se prestehujeme rikal v cervnu jenze kdyz jsem na nej bafla,ze se stale nic nedeje nic proto nedela. Zacal mi nadavat,ze je pro nej prednejsi nejaka debilni brachova svatba nez ja a ze ja musim pockat,ze on ma pry zarirovani se svatbou a to se podotykam zeni jeho bracha. Uz nato nemam nervy vse mi leze krkem spoustu kamaradek jsem kvuli nemu ztratila a ted tohle dala jsem mu na najiti podnajmu a na prestehovani 14 dni,protoze uz cekam rok a pul. Jak debil se snazim shanim bragadu jak muzu zkousky jsem se snazila navcavakat tesne po sobe,abych je mela co nejdriv z krku dokonce i po pronajmech jsem se shanela,ale on porad casu dost casu dost. Skoro jsem si kvuli nemu vzala prasky,protoze jsem mu verila miluju ho a byla naivni,ze se neco zmeni,aler pro nej je jeho bracha a nejaka ... dulezitejsi nez ja a to mi rikal neco o spolecne budoucnosti. Proste hruza nekolikrat jsme se rozesli,ale hned po tydnu nekdy ani ne,protoze ja bez nej nevydrzela tak jsme se usmirili a na nejakou dobu byl zas klid,ale tohle uz vazne nevydrzim.Naivne jsem doufala,ze jsem pro nej hodne dulezita,ale asi ne.Je to moje chyba,ze to vse takhle dopadlo,kladu si na srdce?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.