| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky (taky hurá hurá) ;),
naší malé bude v únoru 17.měsíců a brzo asi staršího brášku utluče ;((. Jaru a jak velá dítka máš ty (teda Tomášek je asi jasný :-) )?

Jj a taky máme doma koupenou náhradní písanku, na které trénujeme a je to jakž takž znát. Docela se bavíme s ostatníma rodičema, že mají přísnou učitelku (což je dobře, ale známkování je docela ostré : matematika 24 příkladů (včetně těch z v více čísel) a za jednu chybu už je 2 a za dvě chyby 3. Honzík tedy dostal 2. Ale diktát a chyběly mu na konci vět tečky a dostal 3. Když se učí nové písmenko, tak jim ho taky hned oznámkuje. A na vysvědčení prý bude mít jen 10 dětí jedničku (z 27)!!! Tož to jsem zvědavá , vše má tak vyrovnáno 1-2 (přičemž matematika je lepší než psaní - opět celá maminka). Spíš s 1 nepočítáme a zkouším ho na to připravovat, aby nebyl zklamaný.

S kroužkama jsme na tom obdobně : Honzík se chtěl hned do všeho přihlásit, ale protože si dle mého názoru vybral celkem "nenáročné" kroužky, tak jsem mu to povolila. Má dvoje nějaké různé sportovní hry, ve dnech kdy nemá školní TV, takže jsem si říkala, že pohyb a vyřádění mu určitě neuškodí (ač je to bohužel sportovní antitalent po mamince ~f~). Dál chtěl chodit na fotbal, hmm, nechtěla jsem mu kazit radost, tak chodil, ale teď už sám uznal, že to není to pravé ořechové, takže asi už skončil. No a pak jsem ho zase trochu já přemluvila na keramiku a to se mi docela povedlo, protože ho to docela baví a doma nás asi brzo zavalí "hliněné všechnomožné" :-D:-D:-D. Jenže je to truhlík a půlka věcí nepřežije cestu z "dílny" do šatny a pak je smutek. (Haha : tuhle sám povídal, že mají ŠIKOVNOU paní ředitelku, protože jim ty jejich výtvory vypaluje v peci ! Asi by se divila, jaká její činnost je nejlepší, chichi.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.