| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hola, hola....díky za držení palců :)

Kití, mně osobně vadí na tapetách, že jsou vidět ty spoje, ať se snažíš sebevíc, no a my máme malbu, jenže když jsme před třemi lety dělali rekonstrukci, tak jsme vzhledem k blížícímu se porodu spěchali a obvodové zdi neštukovali a teď nás to čeká, páč jsem z těch hrbolů na mrtvici, hlavně už to nejde ani přemalovat, lepí se to na váleček, nebo štětku. Já spíš řeším jakou zvolit barvu. Z oranžové a žluté, která vévodí našemu bytu už mám osypky.

Nemůžu nějak najít inspiaci na barvy, myslela jsem udělat obývák teď do zelena, ale mně už tyhle barvy nějak neba a na béžovou nemám nábytek, ani doplňky....fakt nevím.

Pokoj má Žany modrý, ten bych jí teď chtěla udělat jako moře...prý jsou nějaké průhledné nálepky na zeď (něco jako ty na okno)...nemáte s tím zkušenost?

Jinak jsme byli na dovče už podruhé na Moravě, vřele doporučuji, pro rodinu s dětma ideáááááááál. Pár chatek, žádný bordel, samé rodiny. Příští rok jen chceme velkou chatu a lepší počasí :-) Měli jsme oba roky chatu dál od bazénu, blízko hřiště a hospody, takže od pivka vivíte na písek a celý den defakto o dětech nevíte. Bylo jich tam plno v Žanetky věku, fakt bomba relax.
http://www.motylek-rekreace.cz/

A Ty Kití moc neřeš interiér, hlavně, že budeš V KLIDU ve svém....tam Tě už nějaká tapeta, či hrbolek nemůže rozházet, neee? :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.