| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, u nás se dnes taky plakalo, musím říct, že jsem taky byla tvrdá matka a nechala ho tam, ovšem jen proto, že mi taky tekly slzy, tak jsem rychle prchla... Jsem zvědavá, co bude povídat paní učitelka, až si pro něj půjdu. O školce mi taky zatím moc nepovídá, jedině když se zeptám na něco konkrétního, ale občas z něj něco vypadne, třeba včera, že ho paní učitelka nosí a fakt když dnes brečel si ho vzala do náruče a něco mu ukazovala a vůbec se ho snažila fakt pěkně zabavit, no je prostě senzační... Taky říkal, že tam mají garáž a že už zná jednoho Kubáska.
Lynn to je blbý, že je tam Anička tak na ocet, kdyby tam Kubas neměl Ondru, tak by asi řval furt, takhle se spolu přece jen dost zabaví...
Počítat Kubas moc neumí, nějak to do něj nehustím, myslela jsem, že je ještě brzo:o)
Ale v noci se teda počural jen jednou tu noc, kdy podruhé neměl plínku a od té doby ne, tak aspoň v něčem je šikula:o) Kami já než pořád prát bych ho taky budila...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.